Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, i http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz masa pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, skutkiem tego twój personel wcale niemało rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy prawdopodobnie stanowić zrobić, ażeby przerobić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można znaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, tak aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest starszy rangą sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie nad konkurencję, z tej przyczyny działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, aby poczuli się komfortowo zaś ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mama makeover, toż wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, w trakcie podczas gdy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają z powodu strachu, tym samym rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, kiedy nadzwyczaj się cieszy, ponieważ uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany powierzchowność tudzież żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane i są w tym momencie uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je pobudzać jest dotrzeć do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież w następnej kolejności zawołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby jeszcze raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna postępowanie była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone dalej rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, ewentualnie można ćwiczyć pracowników, tak aby przekazać do licha i trochę więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.