Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy e-mail ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu list elektroniczny od czasu Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej wysłać je wręcz do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, toż śledzony do Ciebie, zatem dostaniesz debet dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną a jak wiele prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proch 24/7 admitancja aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, a wszystkich aktywnych klientów, wespół z pełnym raportowania zespołu, wybierane przy użyciu warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proch także informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak wobec tego możesz wyekspediować do nich e-mail a odkryć ich http://www.filipski.eu sukcesy, gdy dodatkowo dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), no dlatego możesz wysłać do nich mejl a deklarować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże począć budowę swojego serwisu.

Co to jest oddział „Zaproszenia” oraz jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś natychmiast wprzódy kontakt. Możesz także nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej a długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline być może znajdować się ważnym źródłem informacji gwoli networkingu zaś konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój zespół składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przez Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, więc furt masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój odsyłacz partnerski do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, u dołu warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy minimalny zakres wypłaty, jaki możesz przebrać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana z wykorzystaniem Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę przekuć sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja blisko lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska i adresy list elektroniczny osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość e-mail od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je wręcz do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, stąd masz debet w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz wykonywać prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, jeżeli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, gdy saldo spełni wybrane minimum.